Z7_PPGAHG800PIH706Q6IQ09623U6

Състезатели от Челопеч завоюваха "Търново ултра 2024"

Дата на публикуване: 15.04.2024
Последна актуализация: 15.04.2024

Достойно бе представен Челопеч през изминалия уикенд, по време на състезанието „Търново Ултра“ 2024, провело се в Община Велико Търново!

Нашето момиче Радостина Балова от ССК „Стратеш Атлетик“, гр. Ловеч спечели I място при жените, в категория „Трейл бягане“ на 32 км., като пребори 61 лекоатлетки от цяла България!

Но стълбицата продължи да бъде окупирана от Клуб „Свободно измерение“ към Община Челопеч! Адриан Кърпаров спечели златото в дуатлон от 60 км колоездене и 32 км. Бягане. Николай Пожаров се качи на почетното III място, в същата категория дуатлон. Мария Русекова пък зае II място при дамите в дуатлон от 33 км. колоездене и 25 км. трейл бягане, а Лазар Пипков се класира на IV  място, в същата дестинация на дуатлона!

И както се казва – усилията винаги се възнаграждават! Поздравления на победителите, като от сърце им пожелаваме още много нови спортни и професионални успехи!